Evanescence Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence Fan Club

Evanescence fan club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

windows kapanma mesajları...

3 posters
YazarMesaj
ultrAslan_bia
%10 evanescenceci
%10 evanescenceci
ultrAslan_bia

windows kapanma mesajları... Empty
MesajKonu: windows kapanma mesajları...   windows kapanma mesajları... EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 6:55 pm

* Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Bill gates iyi günler diler. Nereye isterseniz oraya!

* Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

* Gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et,

* Windows kapatılıyor!!! Bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor.. Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... Bırakın windowslar açık kalsın...

* Bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik... yarın gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!... brovaoooo!!!

* "Kapatıyosun ha? Tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.."

* Bu kadar.. dağılabilirsiniz...

* Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum!!!!

* Bugünü de kazasız belasız atlattın.

* Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz

* Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz?
Belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. Yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz...

* "Yedeklemişsindir inşallah.. Hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o bakımdan.. eheh"

* Niye kapatıyosun?? daha karpuz keseceedik!

* Bana biraz daha fazla ilgi göster ve dinlenmeme izin ver.

* Her kapanan pencerenin ardindan bir yenisi acilir... Yaw yoksa pencere degil de kapi miydi? aman be her neyse ben gidiyorum.

* Müsadenle kaçıyorum, sahip.

* Tekrar bekleriz efendim..

* "Boşver sanal ortamı,yeşile ver kendini"

* Bunu saymayız yine bekleriz.

* 26 saat online kalmayı başararak bugüne kadarki en büyük eforunu sarf ettin.. Afferim böyle bilgisayarla uğraşmaya devam edersen evde kalacaksın.. Giyin,makyaj yap ve dışarı çık!!!!! (badanalı güzel )

* Bi daha acılırsam çok beklersin açılmam...

* E bana müsade artık..
am{y}aren
%40 evanescenceci
%40 evanescenceci
am{y}aren

MesajKonu: Geri: windows kapanma mesajları...   windows kapanma mesajları... EmptyPaz Ağus. 17, 2008 8:47 pm

paylaşım için sağol
http://gruphepsinfunn.1forum.biz
TomaniaCc
Modaratör
Modaratör
TomaniaCc

MesajKonu: Geri: windows kapanma mesajları...   windows kapanma mesajları... EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 10:35 am

saol cnm

windows kapanma mesajları...
1 sayfadaki 1 sayfası