Evanescence Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence Fan Club

Evanescence fan club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bir hackerin wasiyeti...

4 posters
YazarMesaj
ultrAslan_bia
%10 evanescenceci
%10 evanescenceci
ultrAslan_bia

bir hackerin wasiyeti... Empty
MesajKonu: bir hackerin wasiyeti...   bir hackerin wasiyeti... EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 6:24 pm

Domaindlx'ten Almış Olduğum 100 Mb'lık Web Alanımı Sevgilime Bırakıyorum.

2- 50 E-Mail Adresimi örümceğe Bırakıyorum. Seninkilerle Arşiv Yaparsın

3- Msn Listemdeki Kız Arkadaşlarımı Babama Bırakıyorum.

4- Bilgisayarımdaki Hack Dokumanları The-KOBAY'a Bırakıyorum.

5- Ses Kartım Ve Harddisk’imi, Dayıoğlu Hunter'a Bırakıyorum.

6- Download Etmek İçin Günlerce Uğraştığım Video, Mp3 Ve Java Scriptlerimi ematx'a Bırakıyorum.

7- Bozuk Mouse’umu Emoser'a Bırakıyorım

8- Monitörümü bLackstar'a Bırakıyorum

9- Cd'lerimi Kimseye Bırakmıyorum, Onları Da Benimle Gömün!

10- Geçen Ay Gelen 60 Ytl'lik Telefon Faturamı, Ölene Kadar Ödeyememişsem Geciktirmeden Ödeyin; Gözüm Açık Gitmeyim!..

11- Öldükten Birkaç Gün Sonra Eğer Siz Kullanmayacaksanız; Züperonline, Hortnet, Makbanknet, Yamukbanknet, Çısbanknet, Vızvıznet Zartzurtnet Sınırsız İnternet Aboneliklerimi İptal Edin Ki, Gereksiz Yere Kredi Kartımdan Para Tahsil Edip Durmasınlar.

12- Emri Vaki Olduktan Sonra Bütün Gücünüzle Gayret Ederek, Enb*kzirve100'deki Hitimi Arttırın Ve Beni Zirveye Taşıtın. Arttırmazsanız Öbür Dünyada İki Elim Yakanızdadır.

13- Beni Defnetmenizden Sonra Diğer Tarafta İmkan Bulur Bulmaz Derhal Online Olacağım Ve Sizlerle Bağlantı Kurmaya Çalısacağım. Bu Yüzden Geceleri Msn'de Online Olun.

14- Az Önceki Şık Gerçekleşirse, Beni Arkadaş Listenize Ekleyin, Nankörlük Etmeyin, Yoksa Hacklerim.

15- Sevgilim, Sağda Solda Chat Yaptığını Duymayayım, Yoksa Hortlar Gelirim.

16- Mütemadiyen Benim Ruhumu Çağırmayı Deneyin ; Ey Ruh Geldinse 3 Mail Yolla Deyin.

17- Gelmişsem Bilgisayarı Reset'leyin.

18- Ben Öldükten Sonra Web Sitesi Filan Yaparsanız Bana Da iınk Verin. *Küfür Yasaktır* Kullanılanlara Ekleyin.

19- Gözlerim Yavaş Yavaş Kapanmaya Başladı, Çabuk Söyleyin Bana Şu Anki, Hit Durumum Nedir?

20- Biraz Kenara Çekilin Şöyle, Ölmeden Önce Son Bir Kez Msn’de Chat Yapmak İstiyorum.

21- Aah, Ölüyorum Galiba, Çabuk Söyleyin Virüs’ü Kim Yolladı Bana , Öğrenin De Rahat Rahat Öleyim.. Söyleyin.... Küt!
__BöqÜrtLen__
Admin
Admin
__BöqÜrtLen__

MesajKonu: Geri: bir hackerin wasiyeti...   bir hackerin wasiyeti... EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 6:30 pm

Süper gidiyorsun he sen Smile
http://evanescence-fan.yetkinforum.com
am{y}aren
%40 evanescenceci
%40 evanescenceci
am{y}aren

MesajKonu: Geri: bir hackerin wasiyeti...   bir hackerin wasiyeti... EmptyPaz Ağus. 17, 2008 8:57 pm

paylaşım için sağol
http://gruphepsinfunn.1forum.biz
TomaniaCc
Modaratör
Modaratör
TomaniaCc

MesajKonu: Geri: bir hackerin wasiyeti...   bir hackerin wasiyeti... EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 10:27 am

teşekkürlerr

bir hackerin wasiyeti...
1 sayfadaki 1 sayfası